Besiplečiant mūsų akiračiui ir atsirandant daugiau galimybių keliauti, studijuoti bei gyventi svetur, ateina laikas mokytis keleto užsienio kalbų. Tad kalbų mokėjimas – neįkainojama vertybė ir pranašumas, kuris suteikia pasitikėjimo savimi ir leidžia mėgautis kasdieniais džiaugsmais ir ypatingomis galimybėmis, o mokytis kalbos yra dar įdomiau, jeigu galvosite apie neišsemiamas perspektyvas, kurios jūsų laukia.  Svarbiausia atrasti sau palankiausią mokymosi būdą.

Išmokę anglų kalbą įvairiu lygiu galėsite naudotis pačiomis įvairiausiomis gyvenime pasitaikančiomis galimybėmis: studijuoti ar tobulintis užsienyje, dalyvauti įvairiose konferencijose, įgauti pranašumų darbo rinkoje, keliauti, apsipirkinėti užsienio el. parduotuvėse, džiaugtis naujienomis ir informacija iš užsienio šalių.
 

Vilma Račkauskienė

anglų kalbos mokytoja

Vilma Račkauskienė, anglų kalbos mokytoja-metodininkė, dėstanti anglų kalbą 35-us metus. Mokytoja Vilma, kuri yra ilgą laiką gyvenusi JAV ir Kanadoje, žino ir moka ne tik formalią, bet ir neformalią anglų kalbą, o nuolatinės stažuotės bei seminarai padeda atnaujinti ir gilinti savo žinias. Mokytoja dirba ne tik su abiturientais, bet ir su suaugusias žmonėmis ir dėsto „Šnekamąją anglų kalbą“ ir „Verslo anglų kalbą“ (Išlaikytas “London Trade and Commerce” egzaminas, suteikia mokytojai tarptautinę anglų verslo kalbos dėstytojos licenziją).
Vilmos Račkauskienės stažuotės bei išklausyti kursai:

1. Stažuotė Japonijoje “Anglų kalbos mokymas” Shanon Gakuen mokykloje, Kamakura. 2017 06 19- 30 d.
2. Stažuotė JAV. “JAV švietimas privačiose MBA ir Harpeth Hall mokyklose” Nešvilis, Tenesi. 2015 04 15-25 d.
3. Stažuotė Izraelyje “Holokausto mokymas Lietuvos mokyklose”Jeruzalė, Jadvašemo mokymo centras, 2013
4. Stažuotės JAV, Kanadoje (specializacija: II pasaulinio karo žmogiškieji nusikaltimai ir jų viešinimas mokiniams., karinė anglų kalba) 2016.
5. Seminaras “People thrive to love: Learning of teachers in enhancing students’ personal development” 2018.


Nemokami renginiai