Ilona Knyzelienė

matematikos mokytoja ekspertė


Laipsniai. Matematikos mokytoja, edukologijos mokslų magistrė

Darbo patirtis.  34 metai

Mokytojos supergalios. Įvertindama kiekvieno mokinio individualius gebėjimus, talentus, tikslus bei poreikius, padeda mokiniams suprasti savo stipriąsias puses bei žinių spragas ir jas efektyviai likviduoti.

Taikydama grupinio mokymo metodą, skatina mokinius dalintis savo patirtimi, rasti bendrus sprendimus ir siekti savo tikslo smagiai, bet užtikrintai.

Algimantė Kulikauskienė

matematikos mokytoja

Laipsniai. Matematikos mokytoja

Darbo patirtis. 29 metai

Mokytojos supergalios. Šypsena, maloniu bendravimu, pagarba mokiniui, sukuria jaukią, draugišką, bet tuo pačiu, darbinę atmosferą. Skatina mokinių tikėjimą savimi, drąsą, vidinę motyvaciją dalyvauti ir siekti aukščiausių įvertinimų.

 
 

Audronė Kondrotienė

Lietuvių kalbos mokytoja-ekspertė

Laipsniai. Lietuvių kalbos ir literatūros bakalaurė, lietuvių etnokultūros magistrė

Darbo patirtis. 34 metai

Mokytojos supergalios. Skatina mokinių savarankiškumą, loginį mąstymą, aktyvumą bei pasitikėjimą savimi. Analizuoja kūrinius pagal raktinius žodžius, išaiškina kiekvieno kūrinio kontekstą, temas bei keliamas problemas.

Matas Kandrotas

lietuvių kalbos ir literatūros specialistas

Laipsnis. Lietuvių kalbos ir literatūros pedagogikos bakalauro studijos (studentas)

Mokytojo supergalios. Padeda mokiniui atrasti savo gebėjimus ir juos stiprinti. Darbą grindžia nuoširdžiu bendravimu ir pagarba, o ne baime ir stresu. Ugdo motyvaciją mokytis ir kūrybiškumą. 

 
 

Jurgita Jaruševičienė

anglų kalbos mokytoja-metodininkė

Laipsniai. Anglų ir rusų kalbų bakalaurė, mokytojo profesinės kvalifikacijos laipsnis, teisės ir valdymo magistrė

Darbo patirtis. 12 metai

Mokytojos supergalios. Draugiškoje, linksmoje ir saugioje aplinkoje žaidžiant, dainuojant, klausant pasakų, vaidinant, kuriant įvairius darbelius, moko ne tik anglų kalbos, bet ir bendradarbiavimo, supratimo, pagarbos vienas kitam, gebėjimo klausytis ir klausti.

VILMA RAČKAUSKIENĖ

ANGLŲ KALBOS MOKYTOJA

Laipsniai. Anglų kalbos ir literatūros bakalaurė.

Darbo patirtis. 35 metai

Mokytojos su pergalios. Darbo ir gyvenimo JAV patirtis padeda pasiruošti kiekvienam užsiėmimui kūrybiškai ir jis tampa unikalus. Pagarbus bendravimas su mokiniais ir jaukaus bei darbštaus mikroklimato kūrimas sukuria puikią terpę mokymuisi.

 
 

Asta Jakutienė

chemijos mokytoja-metodininkė

Laipsniai. Chemijos mokytoja

Darbo patirtis. 33 metai

Mokytojos supergalios. Nenaudoja jokių mokomųjų vadovėlių, o kuria savo metodiką bei temų eiliškumą, ko pasekoje mokiniai aiškiai supranta temą bei sąsajas su kitomis temomis ir net kitais mokomaisiais dalykais. Visada siekia tik aukščiausių įvertinimų, nesvarbu, ar tai 8-os klasės kontrolinis darbas, ar tarptautinė olimpiada ar chemijos VBE. Kiekvienas mokinys gali gauti 100!

Sandra Bernackienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Laipsniai. Pradinio ugdymo mokytoja

Darbo patirtis. 30 metų

Mokytojos supergalios. Šypsena, entuziazmas, polėkis, vidinė motyvacija užburia ir suburia mokinukus bendram tikslui atskleisti talentus ir stipriąsias puses. Laisvė, drąsa, kūrybiškumas- pagrindinės mokinio savybės, kurias mokytoja skatina ir stiprina.

 
 

Elena Gedvilienė

biologijos mokytoja-ekspertė

Laipsniai. Chemijos ir biologijos magistrė

Darbo patirtis. 35 metai

Mokytojos supergalios. Tiki, kad kiekvienas mokinys, įdėdamas daug pastangų, kruopštaus ir nuoseklaus darbo, gali pasiekti aukščiausių įvertinimų. Naudodama įvairiausius metodus, paskaitas padaro įtraukiančias, įdomias bei leidžiančias kiekvienam mokiniui gauti 100 balų įvertinimą per biologijos VBE.

Edita Bitvinskaitė

Fizikos mokytoja-metodininkė

Laipsniai. Fizikos, astronomijos ir informatikos mokytoja

Darbo patirtis. 23 metai

Mokytojos supergalios. Dirba taip, kad vaikai pamėgtų fiziką: matytų ir girdėtų ją aplink mus supančiame pasaulyje. Atrastų ir atpažintų kūnus, reiškinius, suprastų kaip jie vyksta ir veikia, o jau tada fizikos mokytis būna įdomu ir lengva.

 
 

Lina Palianskienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Laipsniai. Pradinio ugdymo mokytoja

Darbo patirtis. 33 metai

Mokytojos supergalios. Nuoširdus bendravimas su vaiku ir pasitikėjimu grįsta draugystė, padeda vaikui atsiskleisti, išmokti savarankiškai mokytis ir patirti mokymosi ir išmokimo džiaugsmą. Mokytoja moko ne tik lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo, bet taip pat ir anglų kalbos gramatikos, kalbėjimo bei skaitymo

Nemokami renginiai