Matas 

Pamokos LectorPro man ne tik suteikė vertingos praktikos sprendžiant sudėtingus organinės ir neorganinės chemijos uždavinius bei lygtis, bet ir inspiravo nuodugniau gilintis į pačios chemijos koncepciją, pritaikymą bei paskatino kruopščiau ruoštis šio dalyko valstybiniam brandos egzaminui. Be galo lieku ir liksiu dėkingas mokytojai Astai bei likusiam LectorPro kolektyvui.

 
AISTĖ

Lankydama pamokas žavėjausi draugiška atmosfera, šauniu kolektyvu ir nuoširdžiu mokytojo noru mus sudominti bei kuo geriau paruošti egzaminui. Rekomenduoju LectorPro mokymo centrą draugams ir klasiokams, norintiems geriau pasirengti egzaminams. 
 
AUGUSTĖ

Lankiau chemijos pamokas ir esu labai patenkinta pasiektu rezultatu – valstybinio chemijos brandos egzamino surinkau 98 balus. Mokytoja išsamiai ir įdomiai paaiškina einamas temas, kilus neaiškumams, visuomet padeda, akcentuoja svarbiausius dalykus. Jauki mokymosi aplinka, malonūs darbuotojai.
 
AGNĖ

„Labiausiai patiko, kad pamokos vyksta grupėje, todėl pasimokiau ne tik iš savo, bet ir iš kitų biologų klaidų. Taip pat buvo naudinga, kad moko ne tik biologijos žinių, bet ir kaip atsakyti į painius klausimus, kurie labiau reikalauja logikos, o ne teorinių žinių. Džiaugiuosi, kad suderinus įdėmų klausymą pamokose ir nuoseklų darbą namuose pavyko pasiekti puikių rezultatų. Jau rekomendavau Jus būsimiems abiturientams!“
 
Kasparas

Pirmą kartą lankau pamokas papildomai. Iš tiesų labai nustebino, negalvojau, kad lankant pamokas taip gerai išmoksiu chemiją, rezultatai pagerėjo dvigubai , eiti į pamokas buvo malonu, kabinetuose puiki atmosfera, malonu sėdėti pamokų metu, o mokytoja dar šaunesnė, kiekvienam išdėsto atskirai ir pasistengia, kad žinios būtų užtikrintos. Tikrai rekomenduoju Lectorpro, gera investicija ateičiai.
Nemokami renginiai