Mokinys ir šeima

Tikime, kad kiekvienam mokiniui galime suteikti trūkstamų žinių, pasitikėjimo, vidinės motyvacijos ir laisvės būti savimi. Taip pat kiekvienai šeimai, teikdami nuolatinę informaciją apie vaiką bei specialistų rekomendacijas, padėsime suprasti situaciją apie vaiko akademinius pasiekimus.
LectorPro siūlo ne tik individualizuotą mokymą, pagalbą ruošiantis kontroliniams darbams, olimpiadoms ir egzaminams, bet ir pokalbius su karjeros konsultantu, įvairius seminarus bei mokymus, skatinančius lyderystę, verslumą, streso valdymą ir daugelį kitų.

 Kolektyvas

Kuriame tokią erdvę, kur kiekvienas dirbantis yra LectorPro šeimos narys. Sąžiningumas, palaikymas, naudingi mokymai kuria jaukią darbo aplinką, motyvuojantį atlyginimą ir bendrų tikslų įgyvendinimą.
Džiaugiamės subūrę kolektyvą, kur kiekvienas ne tik puikiai išmano savo mokomąjį dalyką, geba aiškiai pateikti informaciją, greitai pastebėti mokinio žinių spragas ir padeda jas ištaisyti, bet ir kuria jaukią mokymosi aplinką, motyvuoja ir skatina siekti aukščiausių rezultatų.

 Nuolatinis augimas 

Suprasdami, kad mūsų visų sėkmė priklauso nuo čia dirbančių žmonių, mes ieškome tų, kurie yra ambicingi, entuziastingi, motyvuojantys ir tikintys, kad kartu galėsime sukurti tokią aplinką, kurioje padėsime mokiniui ne tik išmokti, bet ir visapusiškai tobulėti. Tikime, kad greitu laiku tapsime ta vieta, kurioje pretenduos dirbti visi savo sričių „superstarai“.

Mokytojus

Lietuvių kalbos

Anglų kalbos

Matematikos

Fizikos

CV siųsti

info@lectorpro.lt
Seminarai